Z czego wynikają kłopoty z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk kłopot z erekcją pojawia się raz na 5 stosunków, więc można przyjąć, że może się to wydarzyć co najmniej raz w życiu każdego faceta. Dowiedziono, że podstawy braku wzwodu są bardzo różne, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Erekcja następuje w chwili pobudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Członek napełnia się krwią, następuje wzwód. Kłopot ze wzwodem powstaje, kiedy wzwód nie pojawia się wcale lub nie utrzymuje się wystarczająco długo, aby dało się odbyć pełny stosunek. Można mówić o rzeczywistym problemie ze wzwodem, kiedy komplikacja następuje co najmniej w 75% przypadków i utrzymuje się to przez dłuższy czas. Jednorazowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Poniżej prezentujemy najważniejsze przyczyny kłopotów z potencją.
1.Stres i brak wypoczynku. W momencie, gdy spędzamy większość dnia w pracy oraz żyjemy tylko i wyłącznie pracą, pod koniec dnia możemy nie mieć siły oraz chęci na stosunek. Warto wtedy zadbać o niwelowanie sytuacji stresowych, relaks kamagra zel i właściwe podejście do obowiązków w pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać zaburzenia miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez żyły z ogromnym trudem. Może to być przyczyną zbyt małego napływu krwi do prącia i brak lub niepełną erekcję.
3.Nikotyna. Z badań wykonanych przez specjalistów dokładnie wynika, że palenie jednej paczki dziennie aż u 3/4 pacjentów doprowadza do impotencji. Prócz komplikacji z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie erekcja

Comments are closed.