Łatwe? To do pracy, a raczej do sypialni!

Ochota na seks zależy w zasadzie od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, przynosi nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla dziewczyn!), cenieni przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest zgodna z naszymi upodobaniami, najprawdopodobniej nic nie stanie na przeszkodzie aby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednakże popęd seksualny, choć jest sprawą ducha, uwarunkowany jest również od dyspozycji organizmu. tadalis
W związku z tym poza zadbaniem o adekwatną oprawę zbliżenia, warto 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swój organizm, ażeby sprostał wyzwaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa odżywianie oraz wyrzeczenie się używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa bardzo negatywnie na możliwości erekcji, nie istnieje też coś takiego jak zdrowa liczba wypalanych papierosów – każda liczba szkodzi twojej sprawności seksualnej!).

Poza wypisanymi w artykule wskazówkami, każdy z nas jest w stanie polecić parę własnych, które sprawiają, iż ochota na seks rośnie. Czy jest to nasz ukochany rodzaj wypoczynku, masaż, kąpiel; kosztowanie smacznego i pomysłowego posiłku: miło i sielsko albo przebojowo oraz ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji erotycznej uzgodnionej uprzednio z partnerką… Mniejsza o to jaki mamy sposób na zrelaksowanie się oraz bycie tu i teraz z partnerem/partnerką, istotne jest aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra

Comments are closed.