Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy bazujące na uciskaniu określonych miejsc na stopach. U panów trzeba naciskać na zakończenia nerwowe zamieszczone na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i z wyczuciem naciskać na pięty. Dotykanie należy zacząć od lekkich muśnięć i stopniowo regulować siłę ucisku. Każdą z pięt należy uciskać przez około pięciu minut.
Panie szybciej reagują na uciskanie miejsc rozmieszczonych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od wyrostków kręgowych. Masaż tych miejsc jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się zrewanżować dotykaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Pobudzą tym samym penisa. Dzięki szybkim masażom pożycie seksualne viagra cenamoże być o wiele lepsze.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te zamieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może pozytywnie wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą szczegółowo, które punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra w zelu

Comments are closed.