Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może także skutkować osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej i zaburzeniami wzwodu. Pozostałe choroby, które erekcja mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i problemy z sercem. Jeżeli cierpisz na któreś z tych schorzeń, podpytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w leczeniu gruczołu krokowego, mogą również powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich używania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, wnikliwie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co musisz wiedzieć o ich działaniu kamagra jak również o ich efektach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednakże to kłamstwo. W dzisiejszych czasach sporo młodych mężczyzn w późnych latach 30. i wczesnych 40. sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów takiej sytuacji może być nieprawidłowy styl życia albo złe nawyki, takie jak palenie papierosów, nieodpowiednia dieta, brak snu oraz inne podobne okoliczności. Zastanów się nad zmianą stylu życia, rzuć palenie, zacznij uprawiać sport i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.

Comments are closed.